Чергове досягнення – шановні викладачі фізичної культури і студенти-спортсмени! Щиро вітаємо з вашою невтомною енергією та активною участю у спортивному житті, що є прикладом сили духу й дисципліни! Вітаємо з активною життєвою позицією! Спорт — це ключ до гармонійного розвитку. Бажаємо, щоб ваша енергія знаходила вихід в успіхах, а спорт дарував радість, спокій і впевненість. Здоров’я вам і натхнення!![]()
![]()
![]()
До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи наш коледж організував низку заходів, спрямованих на увічнення пам’яті тих, хто віддав свої сили та життя для ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи XX століття. Зокрема викладачі та студенти розробили інтерактивні лекції та відео-презентації щоб вшанувати героїзм і відвагу ліквідаторів,з яких студенти мали можливість дізнатися більше про історію Чорнобиля та героїчні вчинки ліквідаторів.
Куратори Губар Людмила Сергіївна (гр. 31-Б) та Самодєлок Галина Іванівна (11-Б) проводять виховні години













День вшанування жертв Голодомору в коледжі
Памʼятаймо…🕯️
Куратори груп 11-Б Самодєлок Г.І., 14-Д Глибовець Н.М., 21-Б Занкович М.В. провели виховні години зі своїми здобувачами до Дня вшанування жертв Голодомору.
Закликаємо усіх згадати в Загальнонаціональній хвилині мовчання сьогодні о 16.00 про мільйони людських життів, які Україна втратила через штучні голодомори. Сьогодні всі ми, хто б де не був, маємо об’єднатися у хвилині мовчання, зупинитися і віддати шану закатованим голодом. І незалежно від місця знаходження запалити Свічку пам’яті у вікні. «Де б ти не був, запали Свічку пам’яті», – гасло сьогоднішнього дня.

























